Сьогодні, напередодні Різдва, відбулася по-справжньому подарункова зустріч з відомим українським співаком, композитором Владом Дарвіном і його командою друзів, волонтерів у новорічно вбраному фоє Плосківського ліцею з учнями середніх класів. Про це потурбувався благодійний фонд , який називається Ukraine Alive 2022

Влад Дарвін — український співак, автор пісень, продюсер. Учасник популярного телевізійного шоу «Фабрика зірок 2». Пісні його авторства увійшли до репертуару Ані Лорак, Тіни Кароль, Alyosha, Наталії Могилевської, та інших відомих українських співаків.

О! Це був справжній сюрприз для наших дітей і вчителів! А якже! Святий Миколай і досі радує дітей! Пісні, ігри, танці, неперевершені подарунки! Зустріч носила знакову назву "З Україною разом! З Україною в серці" Свято, подароване дітворі, мало на меті підтримати малечу у нелегкі для їх країни дні, поселити у маленькі серця віру і впевненість у Перемозі, на яку ми так усі сподіваємося! Свято вдалося! Настрій у всіх був на вищому рівні! Країна живе, країна дарує надію, країна не полишає своїх маленьких громадян! Про це піклуються воїни ЗСУ на пекельному фронті, про це дбають артисти, волонтери (зокрема, Наталія Поцелуєва і її команда) на своїй, творчій передовій, аби не гас вогник віри у душах юних українців! Адже вони - наше нове майбутнє!