ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Предмет закупівлі: Електрична енергія (на 2024 рік), код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник». Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету.

Обґрунтування доцільності закупівлі.

У Плосківському ліцеї Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області виникла необхідність у придбанні Електрична енергія на 2024 рік, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник». Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету для забезпечення належного функціонування установи.

Обґрунтування обсягів закупівлі.

Обсяги визначено відповідно до потреби Плосківського ліцею Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області на 2024 рік. Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Вибір технічних і якісних характеристик предмета закупівлі обумовлений згідно норм чинного законодавства, вимог інших нормативних документів. Якість визначена згідно норм чинного законодавства, вимог інших нормативних документів послуг та спрямована на задоволення потреб Замовника.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275, а також моніторингом динаміки цін на офіційному веб-сайті ДП «Оператор ринку» за посиланням https://www.oree.com.ua/ в розділі «Середньозважені ціни ВДР та РДН», а також для розрахунку очікуваної вартості використовувалися цінові пропозиції постачальників електричної енергії відповідних закупівель інших замовників, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «PROZORRO» . Очікувана вартість предмета закупівлі – 315 000,00 грн. з ПДВ.