В нелегкий для України час, коли весь світ єднається у відчайдушній боротьбі з росією, небайдужі громадяни роблять все, щоб хоч трішки допомоги тим, хто цього потребує. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації є організації та люди з активною громадською позицією, небайдужість та невтомною працею, що додає віри у світле майбутнє.

Нам дуже приємно, що організація Plan International Ukraine не залишилася осторонь проблем Плосківського ліцею. Завдяки вам ми отримали суттєву допомогу, а це : 3 генератори, пальне, мастило, 2 ноутбуки, 6 wi-fi роутерів, 6 потужних led-ліхтарів, 12 електричних конвекторів. Учасники освітнього процесу можуть, завдяки наданому, комфортно перебувати у тимчасовому укритті під час сигналу "Повітряна тривога", а освітній процес буде ефективним і під час вимкнення світла.

Окрилені Вашою допомогою ми віримо, що найближчим часом буде відбудовано і приміщення ліцею, зруйноване під час окупації.

Адміністрація ліцею, педагогічні працівники учні та батьки висловлюють слова щирої вдячності Наталія Каташинська , представниці організації Plan International Ukraine. Нехай доброта повернеться до вас сторицею.

Бажаємо Вам оптимізму, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужих людям, завдяки яким наш народ стоїть і обов'язково переможе! Доброти, щастя та любові у Ваших сім'ях та домівках!

З глибокою повагою адміністрація Плосківського ліцею, педагогічний, учнівський та батьківський колективи.